500 TL Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO
 

Hakkımızda

BÖRÜ Şirketler Grubu’nun alt markası BeWolf Nutrition olarak, geniş ürün yelpazesi ile gıda takviyelerimiz sporun ve sporcunun daima yanındadır.

Türkiye’nin yeni sporcu gıdası olarak kaliteli bir yaşamın herkesin hakkı olduğunun bilincindeyiz. İnsan yaşamını değerli kılan yenilikçi, zengin içerikli ürünler üreterek profesyonel ve amatör sporcuların yanı sıra sağlıklı yaşamı hayatlarının bir parçası haline getiren herkese maksimum performans kazandıracak gıdalarımızı ulaştırmak için çalışıyoruz.

BeWolf Nutrition bünyesinde bulunan, milli sporcular ve antrenörler ile beraber hassasiyetinin farkında olduğumuz bir alan olan spor ve sporcu besinleri üretimi alanında insan yaşamını daha sağlıklı, değerli ve yaşanılır hale getirebilmek temel amacımızdır.

Kaliteden ödün vermeden en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemek güven ve samimiyetle öncü marka haline gelmek istiyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

BeWolf Nutrition ailesi olarak beslenmeniz ile, antrenman programınıza ve emeğinizle amacınız ne ise buna ulaşma yolundaki tüm çabanızı destekliyoruz.